Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz Chal #16220 üzenetére

    WOW, érdekes dolog, akkor teszteld le légyszives, nekem PS4 pro van, és mint azt mondottam volt, ha csak simán a menüben állok akkor nem kapcsol le, de ha indítok vmi gamet és úgy "húzom ki az áramot" akkor kikapcsol.

    ez is line interactiv és nem kvázi hanem szimulált szinuszos jelet ad, amit nem nagyon tudtam micsoda, de hátha talán a többieknek is hasznos lesz, ezt az írást találtam ami szerint nem nagy a különbség...

    [link]

    (#16217) csicso82

    ÉN is nézegettem meg gondolkodtam mit kellene, nekem még ajánlották az APC SUA típusokat, de nem nagyon lehet már kapni, ha igen meg rohadtul drágán., ami annyit tesz h legalább 60-70től indul...

    Én igazából az a 30-40 volt amit erre akartam szánni... De sajna akkor most sem vagyok végeredményként előrébb sokkal mint azzal fossal ami eddig volt...

    Nos igen el kell gondolkodni... Egyik kollégám is mondta igazából ha belegondolok, hogy miket akarok ezzel végedni és hogy azok milyen értékűek akkor az a 70-80k nem kellene hogy sok legyen...

    Hangos nem kell, az tuti, nem akarom a zúgást hallgatni állandóan... Még meggondolom, hogy eladjam ezt és vegyek drágábban tiszta szinuszosat, de mivan ha az sem lesz jó...?

    Hol vizsgálják be a tápot? Konzolvilág ilyesmik? Vagy valami szervíz?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák