Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hellomi

    tag

    Sziasztok!

    Segitseget szeretnek kerni. Tervezek hamarosan ora vasarlast, de kicsit elvesztem az orak kozott, remelem segitetek helyretenni a latasomat.

    Szempontok: buvar ora stilust keresek, ezt szeretem, 5 eve egy Steinhart Ocean One Ceramic oram van, nagyon szeretem, de szeretnek egy kicsit komolyabb orat mostmar. Fem vagy kaucsuk szij johet szoba, daily oranak akarom, mindenfele oltozethez, inghez is, meg rovidujju-papucs kombohoz is nyaron. Nagyon fontos az, hogy tartsa az arat, nem akarok rajta bukni, ha eladom nagyon sokat.
    Amik tetszenek igy elsore: Breitling Superocean Heritage, Rolex Submariner, Omega Seamaster Planet Ocean vonal nagyjabol.

    A keret amit raszanok, az durvan 6-8k eur, ujban gondolkodok, illetve Rolex esetben nem tudom, beleferne-e az arba, ha igen, abbol esetleg hasznalt is szobajohetne.
    Valami hasonlokat tudnatok ajanlani, amik talan picit eldugottabb, nem a top mainstream markak termekei, de szinten jok es ezt a stilust kepviselik?
    Nem riadok meg a szinektol, narancs, zold, kek, barmi johet. :D

    ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

Új hozzászólás Aktív témák