Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz Joezyka #9849 üzenetére

    tedd már fel az okostelefonodra a HT Controller nevű appot a Yamaha szetthez.

    találsz ott klf hangképeket, kicsit próbálgassad.

    Egyébként nemértelek, mivel aztmondod, hogy a közép tartománya 0.
    hogy a magasak és a basszusa és a mélynyomó hangja nagyon is rendben van, sőt.
    Ugyanakkor azt is irod , hogy észre sem vetted néha hogy be van kapcsolva, mivel a TV hangjához képest észrevétlen volt.
    szerintem ezek ütik így egymást...

    ha a magasak és a mélynyomó szólt, akkor azért azt hallani kell.
    A középtartomány 0 nekem aztjelenti, hogy szinte olyan mint egy tv hangja.és holvoltak a mélyek?
    nemszóltak?
    akkor tényleg nem volt bekapcsolva.
    Meghajtottad már valami komolyabb zenei cuccról ?
    Én elmentem tesztelni a juronikszbe és egy komoly mennyiségű Rammstein, Deep purple, Jethro Tull, Zeppelin illetve hogy nem legyen csak rockzene, Csajkovszkij B moll zongoraversenyt illetve Bach-ot is ráküldtem, plusz a Tónok Harca főcímzenéjét.

    Kicsit zengett a bolt, de az eladók rendesek voltak, sőt még élvezték is.
    A bennlévő vevők nagyrésze sem menekült el, élvezkedtek.
    kb 20 percet használtam, próbáltam így JBL-t, Samut, LG-t is a Yamahán kívül.
    Egyik sem győzött meg jobban a YAS-nak volt a legszebb , legöblösebb, legtisztább hangképe, tere volt a zenének szemben vele, 3-4 méter távolságról hallgatva, tisztán kivehető volt hogy melyik hangszer a szinpad vagy a studiómelyik oldalán foglal helyet, onnan szólt.

    Azóta is ezt használom egy LG tévén és rögtön észrevenni, ha az asszony éppen nem azon nézi a sorozatát :)
    de lehet, hogy csak ízlések és pofonok és a te füled másra van kihegyezve.
    Ez nem a védem a mundér becsületétről szól, hanem leírtam az én benyomásaimat.

    Féláron megveszem az eladó YAS-t a fiamnak, ha neked nemkell :K

    inditsd el az okostévéden a youtube-ot és keress tesztzenéket.

    Javaslom ezt például, normális hangerőn (kinek mi normális)
    Nekem feláll az összes szőr a hátamon ettől, annyira jó... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák