Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz nozs23 #32040 üzenetére

    van ilyen teszt is amit irtam? legtobb teszt sajna nem tul atgondolt. beleneztem most haromba amit a google elol dob, sot af tesztekre is kerestem. a tesztelok valszeg tobb orat toltenek el az objektiv befotozasaval, aztan 3 sorban total megfoghatatlan dolgokkal elintezik az af teljesitmenyt, ilyenekkel hogy gyors es preciz :C
    mai vilagban azt is el tudom kepzelni, hogy egy-ket tesztoldal ha csinalna egy ilyen tesztet es odairna hogy 23%-kal tobb eletlen kepet produkal, mint a sony akkor tobbet nem kapna tamron uveget tesztelesre :DDD

    nem is ertem, mert sztem sok eve mind a vazak, mind az objektivek legsarkallatosabb kerdese az af. mivel szinte minden modern fix fenyeros obi hasznalhato kepet ad mar nyitva is, pont az af-et kellene tesztelni, alaposan...ha nem jo helyen van a fokusz, nincs kep.

    amugy en 17-28 tamronnal is azt tapasztalom sok ezer kep utan utan, hogy joval tobbet hibazik, mint a sony fixek. de joval kevesebbet, mint egy mc11-re pakolt sigma art.

    #32041B1T3
    ja hogy stabis a sony...akkor kerdes mit fotoz az ember. meg hogy eleg-e az ibis 1/160-200-hoz egy ilyen obival stabi nelkul. ha nem, akkor nem is annyira egyszeru kerdes mint gondoltam :R

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák