Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bunt

    csendes tag

    válasz devil-k #56606 üzenetére

    Igen. 46F7000.
    A Samsung LCD teljesen nem ismeretlen számomra, igaz csak régi modell esetén. 2009-ben vettem egy 37 B650 tv-t, amit a mai napig nagyon szeretünk, mondhatni teljesen bevált.

    Most azért szeretnék tv-t venni, mert a nappaliban a héten megadta magát a 23 éves! Orion CTV-025 ATX katódsugárcsöves tv-nk képcsöve....... :)

    Nem szoktam sznobságból tárgyakat venni, viszonylag ritkán áldozok dolgokra, de akkor olyat veszek, ami jó. Most a dilemmám az, hogy ér-e bő 100.000Ft többletet ez a mindenféle SMART okosság, meg 4 mag....vagy sem! Ezért kérdeztem, hogy esetleg az az LG mit tudna. De látom itt több ember is leírta a negatív tapasztalatait (köszönöm), így az kezd kiesni.

    Mennyire működnek a gyakorlatban ezek a smart dolgok: mozgásérzékelés, hangérzékelés, pip, stb? Vagy ezek használata 2 napos csoda, aztán ennyi?
    Az LG magic remote-ja nekem is tetszett, nyomkodtam az mm-ben, valóban jó. A Samsungét nem ismerem.

    Kiszemeltem a 40F7000-es tv, elmentem boltba megnézni, de annak ellenére, hogy az nem volt bekapcsolva, nekem kicsit csalódás volt. Bevallom kicsit kicsinek találtam a 40"-t. Lehet, hogy csak a szuper keskeny kávája teszi ezt a hatást, de így éreztem. Ment viszont egy 46F8000 többek között, meg 55F6500 is, és vagy két órát nézegettem a tv-ket, de arra jutottam, hogy nekem a 40 kicsinek tűnik, az 50-55 nagynak, viszont a 46 olyan éppen ideális. Most inkább ez a 46F7000 a csapásirány.
    Bár nekem az F7000 design-je annyira nem bejövős: az a középső samsung bumszli és az a bumfordi fém telitalp nem a szívem csücske, az F8000 sokkal szebb, szerintem.

    Ami nagyon zavar, hogy nem szívesen adom ki olyanra a pénzem, ami roham léptekben amortizálódik és azzal is tisztában vagyok, hogy ez a tv nem 23 évig fog szolgálni.

    Vagy tudásban mekkora a különbség az F6500 és F7000 között? Legyen 46F6500...? :F

Új hozzászólás Aktív témák