Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rétisün #9560 üzenetére

    Az a baj, hogy azt feluletesen olvastam el, es igy dunsztom sincs, hogy miben kell azt atirni.

    Mint mondtam, a szervoruham kb 20%-on van, 1 kuldi miatt...ahol nyertem mondjuk 20-30 ezret.
    Folosleges volt megvenni... :W
    Az alapjatekban nem is emlekszem, hogy valamit is nem tudott megjavitani...ha 10%os allapotban vittad, akkor is megjavitotta, ha jol emlekszem, de nem 100%.

    Emre : igen, aprilisban jatszodtam az alap jatekkal , en is megtalaltam, felfejlesztve tenyleg "talan" a legjobb fegyver - az IL86-al egyenlo tuzgyorsasag - mindketto a leggyorabban tuzelo fegyver, legalabbis a karabelyok kozott.

    Valosaghuseg : a pancel nem kellene kopjon azzal, ha egy gyolyo nem ut rajta lyukat, ez az en meglatasom...pl az MP5 geppisztoly mondjuk ha nem uti at - "elvileg" - akkor mi a tokomtol kopik ? A javitast, es az elhasznalodast is at kell irni egy elfogadhato ertekre...
    Emre, ha a WOT-ban is csak lepattan egy lovedek a Tiger P-rol es nem sebzodik, akkor itt sem kellene olyan gyorsan elhasznalodjon az a kurva pancel :W
    Most egyszeruen egy 0%-os zsoldos pancelruhaban szaladgalok, van amikor hamar meghalok, de ha tavolabbrol harcolok, a fejlesztett a AKMS-el olyan fejloveseket kovetek el, hogy minden mesterlovesz elsargul az irigysegtol :DD

Új hozzászólás Aktív témák