Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    Végül felszálltam a helikopterekkel.

    Sajnos a nyakamon maradt a két szerszámkészlet, mert már Strelok megérkezése előtt nem volt ott a kísérő, akivel visszamehettem volna a két technikushoz. :O

    Strelok 3 levelén kívül nálam 7 irat volt, az egyik egy kék színű füzet, ami az X8 labor szellem járta folyosóról nyíló helyiségében leledzett.

    A nyakamon maradt egy rakat Gauss-lőszer is, meg rengeteg cucc a privát ládákban.

    Mindegy, szép volt, jó volt, azonban a végén az eszement lövöldözés nekem nem tetszett. Annál jobb volt az alagutas átkeléssel járó csatározás, vagy az X8 laboratórium épületében való lövöldözős mászkálás.

    Még azt sajnálom, hogy nem jártam be az összes házat, nem jutottam el a kikötőhöz sem.

    Kíváncsi vagyok, hogy az első Stalker, a SOC ezután tetszeni fog-e, mert több évvel ezelőtt futtattam, és kíváncsiságból kicsit bele fogok lesni. A COP volt eddig a leggördülékenyebben játszható epizód, de nem volt mentes különféle bugoktól, például Pripjatyban voltak olyan kutyák is, amelyek egy helyben futottak, így ezeket könnyű volt kilőni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák