Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz ' Tzs , #34278 üzenetére

    Szia, nekem se volt gep amin jatszhattam volna kb 2,5 honapig, mert penzhiany miatt minden cuccunkat el kellett adjuk.Mostmar osszedobtunk egyet, es tudok jatszani is, szokas szerint a Turult nyustolom, habar jo lenne valami uj modot is kiprobalni a Call of Chernobylra gondolok, de lehet megint nem fog menni, majd meglassuk...
    Ma osszeszedem a gondolataimat, es megprobalok valami tajekoztatot, bemutatot irni a Turul modrol.

    CSK/CC
    Husvet elott elkeszult - hitem szerint az osszes forditas Erdo segitsegevel, es Shield is nekifogott hogy osszefesulje a mod fegyver allomanyat es leirasat az alap/mas modokkal, ha az megvan, akkor elmeletileg teljesen kesz is, elofordulhatnak aprobb forditasi hibak, vagy egyeb zavaro tenyezok, de szerintem nem lesz gond, jajj igen, a neveknel meg nincs minden tisztazva, ott elofordulhatnak bakik, de 2x is atneztem a forditast, es igyekeztem mindent helyretenni, de mint tudjuk semmi sem tokeletes :DDD
    Amugy Shield is eltunt, gondolom valami hasonlo cipoben evezhet, mint te, es nem akartam cseszegetni, hisz amikor kesz lesz a dologgal, akkor bizonyara jelentkezni fog.
    Tulajdonkepp a mod mar siman jatszhato az osszefesules nelkul is, annyi a zavaro tenyezo, hogy az kepernyon az otletek, meg a fegyverek es cuccok leirasa angol, de szerintem meg lehet varni, hogy Shield mindennel elkeszuljon, minek adjunk ki fercmunkat a kezunkbol ? :U

Új hozzászólás Aktív témák