Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvinya

    titán

    válasz Kleroo #2553 üzenetére

    De te is már CM-ről vonod le a következtetést.
    Na ha ugyanaz lenne Ion-on akkor porrá alázza S2-t.

    Ha annyira jó ez az S2 akkor miért van az, hogy míg leadtuk a szerizbe vagy 20-an szidták ezt a csodálatos S2-t.
    Arról meg nem is beszélve, hogy mit adtak vissza.

    Elismerem jó a telo, de mindig is Samsung telok arról voltak híresek, hogy csak brand semmi több.
    És ez sajna igaz a mostani termékeire.

    Tv-m Samu 2009-es széria, de a mostani fos hozzáképest.

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • fpatrik17

    senior tag

    válasz Kleroo #2553 üzenetére

    Erre csak annyit mondanék, mint kívülálló(Semmi kötődésem egyik telefonhoz sem), hogy S2-t akartam venni, és most ott vagyok, hogy a pokolba kivánom az összes samsungot mióta bementem Telenorba és megnyomogattam az Ion-t. Nyugodtam bele lehet olvasni az S2 topicba, mennyi nyűgje baja van mindenkinek :) Ionnal a legnagyobb baja az usereknek, hogy nem úgy megy az automatikus fényerő mint más készülékeknél.. Hát tragépdia, de tényleg!

    A Samsungok anyaghasználata kritikán aluli, a tusfürdőmnek jobb anyaga van, ezt beláthatja mindenki szerintem..

    Az Amoled technológia meg egy lehugyozott sóskifli, annyit mondanék. Nem a megjelenítés minősége, hanem a tartóssága.. 40 ezer egy csere, és fél év alatt beég a 90%-uk.. Aki nem látja az elfogult, vagy kifogott egy olyat, ami azon kevés 5-10%-ba tartozik, aminek jó a kijelzője. Ezt telefonszervizes tapasztalattal mondom. A Samsung addig lehet telefon, még a garancia viríít rajta, de én nem fogok S2-t venni azért, hogy "nyugi" ha beszarik, jön a szervízes.. Hát köszi, hozzám ne jöjjön senki, csináljanak normális telefont.

    Vegyél bátran Ion-t. ;)

    [ Szerkesztve ]

    • Honor Magic5 Pro •

Új hozzászólás Aktív témák