Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz Luck Dragon #2190 üzenetére

    2 db telefonnal járok jelenleg. Egyik T-mobile, másik Telenor. Ahogy az leginkább lenni szokott, a felnőttek öröklik a gyerekek ledobott "vackait". Az S5610-et újonnan vettem 2012 novemberében, feltöltős csomagban 12990-ért, mellette a T-mobilos telefonom egy most épp egy Samsung Chat335, melyet szintén újonnan vettünk 2011 nyarán, 16000 Ft-ért (gyermeknek, azóta neki WT19i van, én "örököltem" ezt). Sok telefon van a családban (6 fős család vagyunk). Karácsonyra a középső gyerek 12.990. Ft-os Voda Smart Minit kapott, ennek ismeretében is hangoztatom azt a magánvéleményemet, hogy nem-érintős telefonért nem szabad 15000 Ft-tól több pénzt adni, mert a 25000 ft környékén már sokkal-sokkal több szolgáltatást tud nyújtani egy érintős.
    Ha azt nézzük, hogy a VSM fillérre ugyanannyiba került mint az S5610, hát van pro- és kontra mindkét oldalon, nagyon kiegyenlített a harc.

    Kérdezed hogy milyen lenne a "másik" telefonom
    Nem ártana egy 2 kártyás, min. 4,3", vagy nagyobb, és IPS, vagy valami hasonló (AMOLED), de hogy én 60.000. Ft-ot nem adok telefonért, az biztos.
    Mid van 35-ért ? :D

    ...itt kérem mindenki!

Új hozzászólás Aktív témák