Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    én is nyúzom már pár napja és néha merülnek fel kérdéseim, amik ráncokat csalnak a homlokomra...akinek van bármi ötlete, szívesen fogadom :)

    - a menü/vissza gomb másnál sem világít? eddig 1 hét alatt egyszer láttam felvillanni és tesztekben sem találtam rá utalást, h mi a helyzet. az egyszeri alkalom alapján kéne tudnia világítani, de nem szokott. energiatakarékos mód be van kapcsolva többnyire, de anélkül sem sikerült előcsalni
    - ma reggel vettem le a töltőről. a gmail frissített, ma a play is a szokásos accpet eula-val fogadott. az akksi fogyasztás meg az egekben. eddig elvitt az asztalon pihenéssel kb 10-20%-ot, végig wifin, most 30%-on áll. nagyon nem tetszik és nem tudom, mi lehet az oka. mondjuk tegnap is lassan töltött gépről: bár nem a gyári saját gyári kábelével (egy nook gyárival), de azért fél nap alatt 50% sztem kevéske
    - tegnap olyat produkált, h értesítési sávon csak a határoló csíkok voltak, tartalom semmi (mintha jött volna 4-5 értesítés, csak nem volt írva semmi a sorba)
    - néha felold a zsebemben, és onnantól össze-vissza kóricál a menüben, ami mondjuk már nem olyan meglepő onnantól fogva
    - google music play nem látja a memóriakártya tartalmát. aztán mégis lát 3-4 számot...es file manager, gyári lejátszó lát/lejátszik mindent

    találtam xda-n egy xposed nevű keretrendszert, ami root+cwm kíséretében sok-sok finomságot tartogat. próbálta már vki? nálam tervben van, csak addig nem akarom rootolni, amíg nem 100%, hogy minden okés a telefonnal.

Új hozzászólás Aktív témák