Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz YASKATIR #271 üzenetére

    Azt hiszem ideje lenne kicsit utana olvasnod annak, hogy mi is a homoszexualitas es hol fordul elo.

    Szerintem viszonylag tisztában vagyok vele, lásd korábbi hozzászólásaim.

    A logikadat kovetve mielott barki hazasodna el kellene vegezniuk egy tesztet es ha valamelyik fel steril, akkor nem hazasodhatnak. (egyebkent az emlitett down szinkromasak hazasodhatnak, viszont tolnyomo reszuk steril). Aztan mi a helyzet azokkal, akik hazasok, de nem akarnak kolykoket? Ok se hazasodhassanak?

    He? Semmi ilyen nem következik abból, amit mondtam. Ki beszélt házasságról? Párkapcsolatról, utódnemzésről beszéltem. Nagy különbség van a között is, hogy valaki fizikailag képes lenne az utódnemzésre, de valamiért úgy dönt, hogy nem szeretne gyereket, vagy hogy bármennyire is szeretne, fizikailag képtelen rá. Előbbi felfogható egy civilizációs "betegségnek" is (nyilván akkor problémás, ha tömegesen fordul elő; egyedeket semmiképpen nem bélyegeznék meg egy ilyen döntés miatt), ugyanis könnyű belátni, hogy ha mindenki így gondolkodna, kihalna az emberiség.
    De nem kellene terelni. Az volt az egyik fő érv a homoszexualitás "normálissága" mellett, hogy az állatvilágban is előfordul (ahol nyilván nem adja fel egyetlen egyed sem az utódnemzést mondjuk karrier-megfontolásokból). Ha az adott faj egyedei túlnyomó többségben a saját nemükhöz vonzódnának, kihalnának. Ez miképp nevezhető "normálisnak"? :U

    Szerk: látom ha elfogytak az érvek, jön a személyeskedés;ez is nyilván a világ fejlettebb feléhez tartozásodból adódik... :C

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák