Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz Avicularia #4289 üzenetére

    Az LG software-ben jobb, nem kicsit jobb mint a samu tab s.
    A samu tab fóruma tele misztikus újraindulásokkal és bootloop-al. Még CM alatt is, pedig ott max csak a driverek vannak a samutól, de ez is elég hozzá...
    Persze vannak misztikus praktikák erre...
    És tudom akinek problémája van vele az tele tudja tolni vele a fórumot, de ahhoz képest a mi fórumunk a nyugalom zavartalan szigete. Ráadásul villámgyors stabil, bootloopmentes CM12-el.
    (Ja és a gyári eredeti rommall is már teljesen használható)
    Ha csak médiafogyasztásra használod normál grafikájú játékokkal szinte nem is érted miért kellene cserélned.
    Az üzemidejéröől annyit, hogy nekem naponta max 30-60 percet kell kibírnia, mivel dolgozó családos ember lévén nincs rá több időm, de van hogy csak 1-2 perc alatt megnézek egy index irományt. De ebben az időben elég zavaró lenne, ha újraindulgatna.
    Nekem a max uptime-om 1400 óra felett van és rom csere miatt szakadt meg és még csak be sem lassult ezen idő alatt. Ezzel itt nagyon nem vagyok egyedül. Ez a tab rendben van és ez nem nagyon mondható el a samu termékeire.
    Ár érték arányt majd akkor is nézzük meg amikor samu tab s eléri a 16-18 hónapos kórt intenzív használatban
    1000 órás uptim-kal.

Új hozzászólás Aktív témák