Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exedoc

    senior tag

    Van:

    ALT +TAB
    WIN + TAB
    CTRL + WIN + TAB (ugyanaz mint a WIN + TAB, csak otthagyja az ablakokat, és TAB-al lehet lapozgatni szépen)
    CTRL + ALT + TAB (ez is otthagyja az ablakot, és aztán TAB-al lehet lapozgatni)

    OFF
    Amihez még hozzászólnék, közel száz hozzászóláson keresztül ment a "minek start menü / meg a minek csempe, én ezt nem bírom megérteni". Igen. Erre csak azt tudom mondani, hogy azért mert te vagy X, a másik ember pedig Y, és mindenkinek más az igénye. Ugyanaz, mint az Intel vs AMD, meg az iPhone vs Andriod. Sőt andriod-on belül vajon miért pakolgatnak páran custom rom-okat? Azért mert más az igényük. A gond ott van, mikor az emberek egymásnak esnek, és próbálják bizonygatni a másiknak, hogy ami neki van az jobb. Nem jobb, csak te abba vagy belebu**lva.
    ON

    Nekem otthoni 2 gépen is Win7 van, de van egy notebook is, amin meg már eleve Win8 volt. Sz.gépen nem álltam át Win8-ra mert teljesen felesleges volt, semmi újítást nem hozott számomra. Plusz ami szoftvereket munkára használok nagyon jól beváltak W7 alatt, semmi kedvem nem volt bogarászni megint új verziók, driverek, meg javítócsomagok után. Win10-el is kivárok megjelenés után legalább 10 hónapot, addig meg csak zárkózzon fel hozzá a szoftver- és hardveripar, gyomlálják a hibáit, stb.

Új hozzászólás Aktív témák