Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Breki #140151 üzenetére

    én elvesztettem a fonalat, hogy melyiket rendelted. A képekből nem tudom, hogy eredeti volt-e vagy utánzat, mert sokszor az eredeti képeit használják az utánzathoz is. Szóval a termék linkjéből talán kiderül valami. Ez volt az [link]? Erre azt tippelném, hogy valsz nem eredeti. De az eredeti marketing anyagát használták fel hozzá.

    De amit már más is írt, az normális, hogy van olyan eredeti xiaomi filter, ami több részes, mert több változatot is gyártanak. Náluk a szín segít megkülönböztetni, hogy melyik fajtáról van szó és van amelyikben van szén szűrő betét is. Általában az áruk sem egyforma, hiszen az egyikben van szén filter betét, a másikban nincs.

    A másolatoknál, ahol színt lehet választani, meg zagyvaság a leírás, nem hangsúlyozzák ki, hogy eredeti, hanem csak azt, hogy xiaomihoz való. De pesze lehet átverés is néha.

    A banggodon például lehet kapni másolatot is, de nem eredetinek árulják, a képre nézve is más, mert a szénszűrő egyáltalán nem úgy néz ki, mint a gyári [link]

    De most ahogy nézem, úgy tűnik már xiaomiból is lehet olyan, ami máshogy néz ki [link]

    A magyar hivatalos xiaomi boltban van értelmes magyar leírás az egyikről [link]
    Nem tudom nekik van-e készleten, mert nem igazán frissítik a webes készletet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák