Hirdetés

2019. június 19., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

PROHARDVER!

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#33001) Sziahomi válasza dugesz77 (#32975) üzenetére

Sziahomi
(kvázi-tag)

+1

jötem erősíteni azoknak a táborát, akik nem kapták meg akcios ot. 21-25 közti xiaomi led lámpákat.

(#33002) V/ válasza choco01 (#32992) üzenetére

V/
(PH! félisten)

Nem írtad mit fogsz tenni, de ha valami csoda folyamán tényleg megkapod és mégis lenne vele gond, egy törölt felhasználóval nem tudsz egyezkedni, egyszerűbb bebiztosítani, hogy ne legyen veszteséged.

(#33003) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Feladta a BG a 3 Ft-os BW zenedobozt, karácsonyi ajándék már nem lesz belőle, de majd csak ideér idővel.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33004) Imy válasza DJ. Ru$y (#32820) üzenetére

Imy
(PH! kedvence)

Ha a kupon oldalakon beváltom [link] kuponra, akkor már nem veszik el a pont, ugye?

Amugy banggoodon sikerült valakinek pontokon kívül mást is elhozni?

(#33005) DJ. Ru$y válasza Imy (#33004) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Csak akkor veszik el pontod, ha fent a pontoknál írja, hogy mennyi jár le dec. 31-gyel. (Nem jár le az összes, amiket idén kaptál azok jövő év végéig megmaradnak.) A kupon is le fog járni egyszer.

Igen, valaki írta múltkor, hogy egy koptert behúzott.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33006) Imy válasza DJ. Ru$y (#33005) üzenetére

Imy
(PH! kedvence)

Én csak abból indultam ki, hogy a zoknis oldalon ezt írja:
"Coupon expiry date:30.Dec and can't be reused when order cancelled or refunded."

(#33007) DJ. Ru$y válasza Imy (#33006) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Mi köze a kupon beváltásnak a zokniban nyert kuponhoz? Amit a zokniban nyersz kupon az dec. 30-ig él. A pontok pedig a My points alatt látszik, hogy mennyi "veszik" el és mennyi nem. a "coupon" nem egyenlő a "point"-tal, szóval nem ugyanúgy járnak le. Kevered nagyon, vagy én nem értem.

(#33008) Imy válasza DJ. Ru$y (#33007) üzenetére

Imy
(PH! kedvence)

Igazad van, ott a pont nálad. ;)

(#33009) L4mie válasza DJ. Ru$y (#33007) üzenetére

L4mie
(PH! kedvence)

na megelőztek.

S]

itt látszik is :3 a 2014 es pontok járnak le 2015 végén és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33010) coolicool_hu válasza choco01 (#32992) üzenetére

coolicool_hu
(lelkes újonc)

Remélem ebből nem lesz rendszer. Hasonló paraméterekkel rendelkező eladómat nekem is törölték ma. :(

>> https://www.facebook.com/tesztelekblog

(#33011) Cavsfan válasza Mr.Csizmás (#32997) üzenetére

Cavsfan
(tag)

Nekem ez van.Ajánlom neked is.
[link]

(#33012) Gaborz1 válasza Imy (#33004) üzenetére

Gaborz1
(senior tag)

Igen. Én voltam az aki a quadrokoptert nyerte. Egyébként már úton van.

OnePlus 6 + Xiaomi MiBand 2

(#33013) Teplic válasza Imy (#33004) üzenetére

Teplic
(tag)

blitzwolf monopodot nyertem, szintén úton van már.

(#33014) artiny

artiny
(őstag)

Helotok

Ezek a blackfriday-es leárazott duracell elemek megéri a penzuket,vagy inkabb az ebay-set vegyek ultrafire vagy noname tipusut?
vagy esetleg az ikeasat /4drb 5€ 2000 mah/
https://www.alza.sk/duracell-staycharged-aa-2400-mah-4-ks-d2725892.htm

[ Szerkesztve ]

(#33015) KisApám

KisApám
(PH! addikt)

Ez a 22 EU feletti ÁFA (nevetséges összeg, köszönöm szépen a kitalálójának :((() kiakaszt.
Amit venni akarok 26,99 dolcsi helyett 24,99 dolcsi (7%-al csökkentettt ár), DE mivel ez a BangGood szerint "unbeatalbe products" termékek közé esik, SEMMIT nem tudok használni rá, hogy 22,5 dolcsira letoljam az árát. Se kupont, se a pontjaimat... :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿

(#33016) Saccco válasza KisApám (#33015) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Pont felesleges "letolnod" az simán átjön.

szerk: 22 Euros = 23.3035 U.S. dollars

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33017) XtremLor válasza KisApám (#33015) üzenetére

XtremLor
(őstag)

Az elmeleti 22euro, gyakorlatba 30-ert se szoktak afazni ne izgulj! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#33018) KisApám válasza Saccco (#33016) üzenetére

KisApám
(PH! addikt)

24,99 dolcsiról van szó, NEM 23,3035-ről...

Vagy megvárom, hogy az a 2 dolcsis nagy akciós árelengedésnek vége lesz, és utána rátolom a kupont meg a pontjaimat... (5% kupon + az elérhető 667 pontomból 375-öt enged el rátolni - 26,99-3,75-1,35=21,89 dolcsi. A kupon úgy is lejár év végén, a nélkül is átmenne a 22 EU-s ÁFAcsapdán.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿

(#33019) DJ. Ru$y válasza KisApám (#33018) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Pontot és kupont nem fog egyszerre engedni, vagy ez vagy az. Előre szólok, mielőtt meglepetés érne.

(#33020) Zeki válasza KisApám (#33018) üzenetére

Zeki
(PH! nagyúr)

Igazából 30 usd-ért sem vámolnak meg, mert olyan kicsi a kiszabható vámtétel.

(#33021) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Tudtok ajánlani valamilyen bbuy jól működő digitális mérleget? Karácsonyi ajándék lesz, ezért jó lenne ha nem aznap este égnék be vele.

(#33022) DJ. Ru$y válasza Ádám16 (#33021) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Akkor azt már el kell felejteni Kínából. :( De már lehet EU-ból is, belassulnak a dolgok karácsony miatt, ha nincs megrendelve nem nagyon fog megjönni karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

(#33023) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Banggoodon mennyire érdemes beváltani 1080 pontot a következő kuponra: "US$ 5 off orders of US$ 10.00 or more"

Tehát 10 USD-s terméket fél áron tudod megvenni, a kérdés csak az, hogy használható-e már leakciózott termékekre, mert gyanítom, hogy nem.

Továbbá önmagában pontot is be lehet váltani vásárláskor, az ár 15%-ára. Ez gondolom nem fog menni kuponnal együtt sajna.

[ Szerkesztve ]

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#33024) fraba

fraba
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Valós 2GB-os microsd kártyát értelmes áron hol lehet venni? Sinceritynél a 4GB-os a legkisebb 880-ért, Banggoodon meg 1000 ft felett van a 2 gb-os kártya. 6300-ba kellene, az meg nem kezel többet, mint 2 GB.
Meg ha esetleg valakinek lenne ötlete arra nézve, hogy kisebb kártyát hol tudok venni, az is jól jönne. Egy arduinos loggerbe kéne, oda meg felesleges a 64 GB. :D

EDIT: Ilyet vett már valaki? Még mielőtt kockára tenném azt az 1 $-t, jól jönne egy review tőletek is! :)

[ Szerkesztve ]

Ingyenes Revolut bankkártya rendeléshez kódot kérj PM-ben!

(#33025) Laca1212 válasza fraba (#33024) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Miért nem jó a 880-ért a 4 GB-os? :)

(#33026) Timmcsy válasza The DJ (#32377) üzenetére

Timmcsy
(kvázi-tag)

Megkerdezhetem, hogy mikor rendelted? Nekem persze jott a mail, h nincs tobb. Kivancsi vagyok, h legalabb gyorsasagi sorrendben postaztak, vagy random. Hiaba veszekedtem veluk, nem hatotta meg oket, h nem kellett volna meghirdetni, ha nincs nekik annyi...

(#33027) DJ. Ru$y válasza Timmcsy (#33026) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Miért ne hirdethetnék meg? Ha jön folyamatosan utánpótlás és adogatják fel, akkor simán. Nem gyorsasági sorrendben küldik, ez szinte biztos. Elsők között rendeltem én is innen a topikból és nekem halogatták, halogatták mikor más megkapta az enyémet még fel sem adták, de már elvileg úton van.

(#33028) fraba válasza Laca1212 (#33025) üzenetére

fraba
(fanatikus tag)

"6300-ba kellene, az meg nem kezel többet, mint 2 GB." így felesleges lenne. ráadásul az csak egy vésztartalék telefon, nincs is napi használatban. az arduino loggerhez is felesleges, annyi adatot nem fogok ráírni!

(#33029) Laci4 válasza dugesz77 (#32985) üzenetére

Laci4
(senior tag)

Ha tudtál beszélni velük, írd majd be légyszíves mire jutottál! :R
(ahogy olvastam, nyugodtan írhatod nekik, hogy 4-5-6 embert is tudsz itt Hunban, akik nem kapták meg)
Én is rendeltem Okt. 26-án, a postázást elhúzták nov. 6-ig, gondolom nem volt nekik valamelyik.. :U

Viszont már igazán itt lehetne, mert pl. a nov. 11.-én rendelt páka, és Blitzwolf autós tölti is megjött már 25.-én. :U

Amúgy én is kaptam az autós töltőhöz EU hálózati adaptert :DDD
Nem tudom, hogy jött nekik ez, de ingyen lónak nem nézem a fogát. Pláne, hogy nekem is a vaskosabbik fajta jött. (mondjuk a földelést ha jól láttam nem viszi át, de annyi baj legyen.. )

Bár inkább a 3 Xiaomi lámpicsku jönne meg.. durván jó áron volt.. :K

fraba #33024

E-bay-ről vettem egy külsőre ugyan ilyet..
Eddig talán egyszer próbáltam egy 16gigás kártyával, monitorba dugba (DELL U2312HM alaplapi USB2.0-ba van dugva) valami 22k/sec-el olvasott róla total com. Írásra már nem emlékszem..

Ha van valami konkrét kérdésed, megnézehetem neked.. :U

[ Szerkesztve ]

(#33030) havri1 válasza Ádám16 (#33021) üzenetére

havri1
(PH! félisten)

Edigitalba vettem 11 ért xiaomit, nem olcsó, de jó. Lehet mondjuk már nem akciós :( 1 napos szállítás.

havri

(#33031) Laca1212 válasza fraba (#33028) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Értem..Így oké.
Tipp: vegyél valami fake nagyobb szutykot fillérekést és tuti nincs meg a ráírt kapacitása. Akkor lehet tudod használni. :)))

(#33032) DJ. Ru$y válasza Laci4 (#33029) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Számtalan postát használ a BG is a svájcitól elkezdve a hollandon át a kínaiig. Tapasztalat, hogy a svájci baromi lassú... Fakocka órát azzal küldték majdnem 40 nap volt (első rendelésem BG-ről) a többi meg sokkal hamarabb jött, egyik sem svájci postás volt.

(#33033) Laci4 válasza DJ. Ru$y (#33032) üzenetére

Laci4
(senior tag)

Igen, ezt én is tapasztaltam.
Első 10 000-res powerbankhoz kértem nyomkövetést, swed postával jött, majdnem egy hónapig..
Másodikhoz nem kértem nyomkövetést, kb. két hét alatt itt volt.. (mondjuk erre már nem emlékszem milyen postával jött..)

mindenesetre a lápácskák már itt lehetnének.. igaz, már van egy.. de jó lenne még.. :B

[ Szerkesztve ]

(#33034) fraba válasza Laci4 (#33029) üzenetére

fraba
(fanatikus tag)

pffff, akkor felejtő. :D köszönöm az infót! :) konkrét kérdésem amúgy az lett volna, hogy mennyire használhatóm. de ha tényleg 22k/sec az olvasás (az írás biztos kevesebb), akkor teljesen felejtő a dolog.

(#33031) Laca1212 félek a nagyobb szutyok, ami fillérekért van, még mindig drágább, mint amennyit egy max 2 gb-s kártya ér. ráadásul nem mindegyik szektora működik, szóval az mindenképp felejtő :)

[ Szerkesztve ]

(#33035) Laca1212 válasza fraba (#33034) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Használtan kukázni valahol aprón gombokért?

(#33036) spidersoft válasza fraba (#33024) üzenetére

spidersoft
(senior tag)

Egy rövid ideig gyártottak 4GB-os SD-ket is, azzal elvileg működnie kellene... de hogy kapni-e valahol, az kérdéses. Vélhetőleg nálad sem a kapacitás a probléma, hanem hogy a legtöbb 4GB-os kártya SDHC, amit az SD-s gépek nem kezelnek...

(#33037) fraba válasza spidersoft (#33036) üzenetére

fraba
(fanatikus tag)

na igen. egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a 6300 látja-e (legalább) a felét..
az arduino sd könyvtárában e téren meg aztán még inkább nem vagyok biztos... :)

(#33038) fehereva16 válasza Vasinger! (#33023) üzenetére

fehereva16
(újonc)

Fekete pénteken váltottam be, akciósra is működött, de csak AZNAP volt felhasználható...

(#33039) Silent77 válasza Vasinger! (#33023) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Pont tegnap számoltam utána és nem éri meg.
Most vásároltam 2 pulóvert, 335 pontot váltottam be, lejött 1136ft. A kettő értéke 8000ft körül volt.

(#33040) Sanzaa

Sanzaa
(senior tag)

Ebben vajon van akksi is vagy csak dobozka gombbal meg USB-vel, hogy power banket csináljunk belőle?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#33041) DJ. Ru$y válasza Sanzaa (#33040) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Teljesen félrevezető a tinydeal... Még mindig.

" 1 x 18650 Battery Box
1 x USB Cable
2 x Suction Cups"

Ergo, csak a "doboz", persze a címben, meg ott az "5000 mAh" érték, ami azt jelentené, hogy van benne aksi, a leírásban, meg kiemelik, hogy "BOX"... Szóval átverés szagú, aksi nélküli.

[ Szerkesztve ]

(#33042) Sanzaa válasza DJ. Ru$y (#33041) üzenetére

Sanzaa
(senior tag)

Túl szép volt...
Köszönöm! :)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#33043) Laci4 válasza Sanzaa (#33040) üzenetére

Laci4
(senior tag)

"1 x 18650 Battery Box"
Én azt mondanám, csak a dobozka, akku nélkül..
Amúgy meg ebből soha az életben nem lesz 5000mAh-ás.. (egy akku cellával..) ;)

Hopsz.. lassú voltam.. :U :B

[ Szerkesztve ]

(#33044) dugesz77 válasza DJ. Ru$y (#33041) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Én már azt az egy darab cellát is megnézném amire hivatkoznak "5000mAh" :D . A nagyok tartanak tényleges 3600-nál. Persze ráírni bármit lehet , de ők még a kamut is bekamuzzák.

(#33045) gabe_

gabe_
(őstag)

0 perces laptop akksiba lehet/érdemes lenne cellákat rendelni?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#33046) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#33044) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! félisten)

Nyilván, ezért írtam azt amit. Tinydeal-en van a legtöbb ilyesmi, BG-hez képes "gagyinak" tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#33047) krisztianAMG válasza gabe_ (#33045) üzenetére

krisztianAMG
(senior tag)

A laptop akkukban ponthegesztve vannak a cellák, de roncsolás nélkül még csak szét sem tudod szedni a gyárit. :(

^Ez nem szentírás,csak egy vélemény. || Agyamban hangprocesszor lohol, szivem helyett membrán dobol.

(#33048) dugesz77 válasza gabe_ (#33045) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Nem hiszem ,hogy fog sikerülni. Túl okos az elektronikája. EEPROM kell újraírni sok esetben. Az elektronika szerint rossz a régi akku akkor bármilyenre cseréled azt rossznak érzékeli. Próbáltam nem sikerült.
Viszont a régi cellákat érdemes azért átnézni,hátha van még közötte használható. Ha egy multiméterrel ránézel és cellánkén 1,5V sincs egyikbe sem akkor tényleg kuka.2,5V környékétől még feltámaszthatók.

[ Szerkesztve ]

(#33049) huliganboy

huliganboy
(PH! addikt)

Sziasztok!

Autó hátsó ülésére csak lefelé világító lámpát rendelt már valaki?

A gyerkőc sokat olvasna, színezne az autóban sötétben...

Köszi

(#33050) hentes555

hentes555
(fanatikus tag)

Heló

Rendeltem Aliexpressen egy fülest. Csomag nyomonkövetési számot emailben fogok kapni vagy milyen formában és mikor kb?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.