Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz DM-Fan #81793 üzenetére

    A Hobbit-al kapcsolatban én már azt is sajnálom, hogy 3D-ben néztem, nem 2D-ben.
    Mivel itthon, TV-n történt, így szemenként 24fps volt, de a szemüvegviselés és 3D illúzióra hangolódás elvette az egész "varázslatot" a filmtől, amit a Gyűrűk Uránál éreztem. Nem tudtam magam úgy elveszteni benne, mint reméltem és szerettem volna. Sőt, szüneteket kellett tartanom kimondottan a 3D miatt.
    (Vagy legalább is erre fogom rá, amúgy lehet, hogy egyébként is sokkal gyengébbnek tartanám ezt a három részt, mint a korábbiakat, mert pár aprósággal tudnék kötekedni történetvezetésileg is, de ezt így már tudom meg.)

    Régen az volt a véleményem, hogy ami valódi 3D, azt úgy érdemes nézni, de ma már inkább az, hogy csak a gagyi látványfilmeket és meséket érdemes így, érdekességképp. A többinél sokkal könnyebben vesz el az élményből, mint hogy hozzátenne.

    Majd még esetleg a Prometheus-t nézem meg próbaképp 3D-ben is, mert azt láttam már korábban 2D-ben.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák