Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz BBéci #76330 üzenetére

    Nem azért de olyan bizonyítékot sem láttam eddig ami a hasznosságát bizonyítaná. ( persze az nem bizonyíték hogy valaki már látta, mert akkor ufók, meg szellemek létezési is tény )

    Azt mondod miért nem bizonyítom? nem is tudom ki az akinél milliós teszt cuccok, (szinte) dedikált kalibrátor ember van a háznál.

    Szerintem az korrekt lenne, ha pl a GT60-ad kalibrálnátok, mentenétek a mért értékeket, aztán 15 perc múlva új mérés, azt is lementeni, aztán betenni a szűrőt, újra mérni, azt is lementeni.

    Ha van különbség, akkor megismételni újra kivéve és betéve a szűrőt, hiszen akkor reprodukálható az eredmény.

    Ehhez nektek csak egy pár óra szabadidő kellene, a többi rendelkezésre áll.
    Szintén megismételni HDMI kábelekkel, meg tápkábelekkel.

    Légy szíves szánjatok erre plusz 1-2 órát legközelebbi tesztnél, és akkor nem csak olyan "teszteredmények" lennének hogy "szellősebb a színpad". ;]

    Az a dúrva hogy ott a kezedben minden eszköz hogy véget vess a vitának, és inkább képes vagy órákat hadakozni rajta, havonta újra és újra.

    ----

    Ha egy autó erősebb a másiknál a gyártó büszkén hírdeti, hogy ez már nem 4,9 hanem 4,5 sec alatt van százon.
    Ha egy kábellel nagyobb a kontraszt (hiszen te is és a feleséged is látta hogy nagyobb) akkor arról lehetne publikálni mérést, és lenne összehasonlítás hogy melyik HDMI mennyit javít a kontraszton :U

    De érdekes SEMELYIK prémium HDMI kábel gyártónál sincsenek ott az értékek, hogy ezzel a kábellel 5%-ot avul a kontraszt VT60-on pl. Nem gyanús ez picit? :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák