Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    Nem tudom, hogy végső és biztos információnk van-e már atekintetben, hogy a PS51F5000 tudja-e a 24p-t külső lejátszóval. Vagy elszaladtam valami mellett, de én eddig csak találgatás szinten láttam itt, hogy nem tudja. Amennyiben valóban nem, akkor el lehet gondolkodni a PS51F5500-on, későbbiekben ha szükségét látja a vevő külső lejátszónak (értsd: nem felel meg a kadenciahelytelen lejátszás) itt viszont bejön a "ha már - akkor már" okosság, és nem éri meg megállni az 50ST60 alatt. Ahhoz meg mindenképp kell egy külső player, és elköltöttünk 300e Ft-ot. Véleményem szerint, érdemes bemenni egy boltba, vinni 16GB körüli MKV 1080-as filmeket, rádugni a PS51F5000-re, ha nem zavar a "recegés", és tetszik amit lát, akkor lehet hazavinni, használni a belső playert. Ha nem tetszik, akkor lehet tovább gyűjteni, és 50%-al többet költeni a magasabb minőségér cserébe.

    Én pl ma is várom, hogy este legyen, és megnézzem a belső lejátszóval az Under the dome 9-10-11 részeit. :) Mondjuk lehet nem elég vaskos érv, azt hiszem az 60Hz.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák