Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz DM-Fan #26880 üzenetére

    Én nem értem mi a baj a beépített hangszóróval - szerintem teljesen jól teljesít, youtube-ról nyomatom a koncertfelvételeket, teljesen elégedett vagyok, vagy inkább úgy mondom, hogy van annyira jó, hogy fel sem merül az, hogy kéne vegyek egy házimozi erősítőt. Pedig hobbiból 3 éve gitározok, zenét tanulok, nincs bot fülem, de valahogy úgy vagyok vele, mint az autószerelőm a nyikorgó alkatrészekkel - nem veszi észre- én meg attól őrülök meg. Szóval érdekes, hogy kinek mi a szempont én a képre allergiás vagyok, még a VT50 sem elég jó, mert éjszaka a fekete nem tökéletes makulátlan fekete - legyünk őszinték - illetve van bajom a színekkel is egy kicsit - szarok a sárgái, valamint a bevonaton is lehetne még jócskán javítani... Ha a ZT láthatóan jobb lesz, akkor cserélek, de ahhoz sem fogok venni semmiféle hangrendszert, mert egy laptop speaker is kielégít , hallom amit kell és kész. :D soory - tudom kretén véleménynek tűnik - de nem vagyunk egyformák.

    szerk: ui: VT50 képe és hogy hova van még fejlődni - én még attól is becsörgök, hogy a finom részletek amikor megmozdulnak vibrálás jelentkezik, pl távoli hegyoldal, vagy pl az IFC ami szerintem egy hibátlan dolog, pl olyan filmeknek mint a korábban említett Samsara, na szóval az IFC maxra tolva olyan képi hibákat hoz be, ami kibillent a varázsból rendesen. pl sűrű kerítés, vagy bonyolult részletes háttér előtt elvonuló kontúr - mintha délibáb, vagy hővibrálás lenne a mozgó test mögött - elég cikin néz ki.

    [ Szerkesztve ]

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák