Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    Srácok! Megjött a P42X50. Beüzemeltük. Minden fasza vele. Most 3 hónapon keresztül igyekszünk bejáratni. A villogás témához annyit fűznék hozzá, hogy én is anno meg tudtam CRT monitornál különböztetni a 60-75-85 Hz-eket. Szerintem még most is bár már TFT-t használok. A hagyományos TV-nken is látom a villogást és látszik hogy nem 60 hanem 50. Na most ez a plazma, ha 50-re állítom, akkor akkor LEGFELJEBB olyan villogást látok vele mint a hagyományos tv-nél, de csak egy pillanatra néztem meg az opciót, visszaraktam 100-ra. Úgy egyáltalán semmi probléma nincs vele.
    Egyébként meg a linkelt videón alap, hogy az a villogás a kamera miatt van. Ilyet simán lehet produkálni lámpákkal is, pl autó lámpák is sokszor villogva látszódnak felvételeken a kamera miatt. De simán ki lehet próbálni, előveszed a telefont és próbálsz videót rögzíteni vele vagy fényképet csinálni a tv-ről, főleg ha crt, tuti látszódni fog a felvételen a probléma. Bár ezt sztem mindenki tudja.
    Örülök ennek a TV-nek, a HD adások tetszenek, alig várom márciust hogy nézzek benne autóversenyt.
    Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák