Hirdetés

Aktív témák

  • Poplacsek

    senior tag

    válasz kpal #8046 üzenetére

    Jaja, nekem csak egy 58"-os picuri vigyorog a nappalimban:

    Amúgy teljesen meg vagyok elégedve a TV-vel. Egyelőre TV nézésre használom legkevésbé, inkább filmek meg koncertek mennek a cuccon. TV előfizum januárig csak sima analóg kábel, januárban váltok majd digit HD csomagra.
    Amúgy 4 hete van meg a TV és eddig 140 órát ment.
    Bejáratás alatt van, figyelek rá, hogy pl egy 2.35:1 képarányú film után 5-10 percet járatom teljes képet kitöltő anyaggal. Ez kb elég is neki, hogy a panel megint homogén legyen (ne látszódjon már a felső alsó fekete csík nyoma fekete háttér esetén.) Csatorna logó téma is Eléggé felejtős, a reklámok alatt gyakorlatilag eltűnik a logó nyoma. Ja és a kontrasztot is visszavettem 70%-ra panelkímélés miatt. Bár lekapcsolt villanynál jobb is így. Érdekes, hogy a 63"-oshoz találtam néhány kalibrálási beállítást a neten, de azok 95-98%-os kontrasztot ajánlottak... hát nemtom...
    Én ezektől a dolgoktól tartottam, mert nem volt még plazmám, de rá kell jöjjek, hogy ez már nem téma normál használat esetén. Persze nem PC monitornak kell használni.
    Fogyasztásról nem tudok nyilatkozni, nem mértem, mert nálam ez nem különösebb szempont. (olcsón kapom a villanyt :) )

Aktív témák