Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Ed Parker #48943 üzenetére

    Neked magyarázni kell, hogy miért jobb az 5 év garancia, mint a 2 év garancia? :Y

    A TV-k nagy többsége nem az első 2 év során szokott meghibásodni, viszont 5 éven belül nagy eséllyel előjön valamilyen hibajelenség. A mai TV-k javítási költsége nem szokott olcsó lenni: akárhogy is modulárisak, 60-80 eFt alatt nem úszol meg javítást. Ha panelhiba jön, akkor százezres nagyságrend a költség, nem beszélve a javíthatatlan hibákról. A garanciális idő alatt mindennemű költséget a gyártó áll, de leginkább az jellemző, hogy komolyabb hiba esetén a vásárláskori értéknek megfelelő új TV-t kapsz. Ha ez 4 és fél évvel a vásárlás után történik, akkor is, ami annyi idő távlatában igen nagy eséllyel egy nagyobb és sokkal korszerűbb TV-t jelent majd.

    Neked ez nem éri meg, hogy hivatalos kereskedőnél vásárolj?

    Másik kérdésedre: az Onkyo egyáltalán nem szar házimozi terén, de nem is kimagasló. Nekem is a 608-as volt az egyik jelölt a házimozi erősítő vásárlásnál, de én végül a H/K mellett döntöttem, mert részletezőbb hangja volt és zenére is jóval alkalmasabb, mint az Onkyo, ezt az élő meghallgatásos összehasonlításnál magam is megtapasztaltam. Ettől függetlenül házimozi célra teljesen rendben van a 608-as, az utód 609-est például már szidják.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák