Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Andrew-V

    csendes tag

    Tiszteletem az uraknak!

    Tv vásárlás előtt állok és amennyire csak tudtam kiműveltem magam a témában... Lehetőségeimet és igényeimet figyelembe véve a 42"-os plazmák között keresgéltem. A Panasonic (bár nagyon tetszene a márka) azért esett ki a körből mert nem tudja a PIP-et (amit bizony én szoktam használni amikor pl játszom és a sarokban megy a tv), így lett a jelenlegi befutó a Samsung PS42C430. (azért nem a 450 mert ahonnan rendelném csak a 430-as van raktáron). /egyébként már van egy 2 éves Samsung 32"-os LCD tv-m amit monitorként is használok - azzal meg vagyok elégedve/

    Kérlek ellenőrizzetek le hogy mindent figyelembe vettem-e:

    -2 HDMI a 450-es 3-ja helyett, szerintem elég... (egy a számítógépnek egy majd a házimozis DVD-hez)

    -DVB-C szabvány támogatása így a helyi digitális kábeltv nem kódolt csatornáit is fogja alapból és nem az analóg jellel kell szenvedni.

    -CI modulfogadó - a helyi szolgáltató azt mondta 18ezer ft-ért lehet venni bele modult amihez használhatom a másik set-top box-os kártyámat (tehát az alap digi csatornák mindenhol bejönnének és ahova bedugom a meglévő kártyát ott a prémium csatik is) - Így nem kéne még egy box, az egész digitális-kártyás egység benne lenne és egy távirányítóval működne...

    Megnéztem élőben a képét a Panának is, ennek is és a 450-esnek is. A 430 és a 450 között semmi különbséget nem láttam de én a Panának sem láttam szebbnek a képét, talán a Samu-é erősebb színű volt de ezt is csak "nagyon nézve" tudtam megállapítani - minden esetre tetszett a képe.

    Jelenlegi ára a bemutatóteremben 111 900 Ft + 4200 a házhozszállítás pest megyébe (és elvileg a hét végére ki is hozzák). Kifejezetten segítőkész volt az eladó tegnap a telefonban, nagyon szimpatikus volt! Eredetileg az AVplanetben néztem volna de ott viszont nagyon nem volt szimpi az ürge, biztos zavartam és hülyeségeket is állított a tv-ről úgy hogy előttem volt a leírás + rosszakat is olvastam a cégről így maradtam a bemutatóteremnél - arról van valakinek véleménye? (esetleg még más tipp a beszerzésre? Mire kell figyelni?)

    Van egyébként autóm de olvastam az állva szállításról így inkább kifizetem a szállítási költséget minthogy betuszkoljam a 3 ajtós suzukimba...

    Tehát megerősítést, véleményeket várok és ha nincs elriasztó vélemény vagy kritika akkor megrendelem.

    Köszönöm a segítséget!

    Si vis pacem para bellum

Aktív témák