Hirdetés

Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz DM-Fan #32202 üzenetére

    "Mondjuk lehet, hogy már nem sokáig fogod tudni elérni ezen modelleket, úgyhogy az új modellév lehet keresztülhúzza a számításod."

    Ezt meg tudom erősíteni. Mint már írtam, kissé elszámoltam a nézési távolságot a Panasonic TX-P42G20E plazmánál, mert 3 méterről nézem a hd filmeket. Próbáltam ezért váltani, eladni ezt a 42'-est, és helyette beszerezni egy 50'-est. Az eladás sem ment jól, mert 175 körül akartak csak adni a 2 hónapos tévémért, amit keveslek.
    Az Edigitalnál mai nap meg is rendeltem azért az 50'-es tv-t, hogy le ne csússzak az 5 éves pana garanciáról, a megrendelést vissza is igazolták, majd pár órával később láttam a weboldalon, hogy már nem rendelhető a készülék.
    Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és ott közölték, hogy törlik is a már visszaigazolt !! megrendelésemet, mert a beszállító nem szállítja nekik már továbbá ezt a típust.
    Másik webáruházban is azt az információt kaptam, hogy max a héten vesznek fel rá megrendelést....
    Úgyhogy letettem a cseréről..... :O :(( Majd 5 év múlva valami mást....
    Hozzá kell tennem, hogy a G20 képe elkápráztat nap, mint nap, mindenkinek csak ajánlani tudom !

Aktív témák