Hirdetés

Aktív témák

  • Rejtőfan

    csendes tag

    Sziasztok!
    Csak most jutottam vissza gép elé, köszönöm a gratulációkat, újként vettem, még nem néztem meg mennyit ment, de nagyon úgy tűnik, hogy megáll az új jelző. Céges, két év garit kaptam rá, valószínűleg nem itthoni beszerzés, bevállaltam azt a rizikót, ha bármi van vele, akkor hosszabb ideig nem lesz tv-m, mert a javítás nem itt történik. Vétel előtt kipróbáltuk, az elején elmondok pár "miatyánkot" és nem lesz probléma! (remélem!)
    Nagyon sokat "filóztam" mitévő is legyek, de nem volt türelmem várni decemberig, esetleg januárig, mert nem biztos, hogy árban kedvezőbb lett volna az időhúzás és nem volt sok darab belőle, döntenem kellett. Nem sürgetett senki, azt ígérték, hogy hétfőn (egy hete) lesz még egy vagy két darab, azt kértem, ha így lesz csörgessenek meg, mert akkor vevő vagyok az egyikre. Úgy voltam vele, ha ez így lesz, akkor ez az én tévém! És lőn. :)
    Még van egy 3D-s samu 50"-ban, azt hiszem a C6900, de az már nem az én pénztárcám, legalábbis jelenleg semmiképpen. 375k
    Szóval összefoglalva, nagyon zsír, és azoknak üzenem, akik szerint az 50" nagy, hogy simán elnéznék egy 58"-ast vagy egy még nagyobb lépcsőt is!(az én nézési távom 3-3,3 méter) Előfordul, hogy 1,5-2 méterről nézem és mint említettem, még blu ray lemezzel nem is csekkoltam a tudását! :DD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák