Hirdetés

Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz hypno skate #1297 üzenetére

    Hehe :R jó legyen cseresznyefa, de polírozva!
    Nekem a samu a hálószobába van ott meg nem a képenyőt és a keretet nyomkodom, de azért kell törölgetni a drágaszágom.
    Egyébkén egyre nagyobbak a panelek és a keretek meg szépen elfogynak pár év és nem is lesz, megspórolnak anyagot, tervezést, hibalehetőséget, az oled topikban már nem lesz ilyen gondunk.
    A samsung plazmán 1-2percig kerestem a hangszórót mert elsőre nem láttam nyomát sem, sajna a távszabályzó valami gagyi sz.r amit a slimekhez adnak, de ez senkit nem zavart eddig.(Engem nagyon, veszek is valami komolyabbat.)
    Egyébként nem kell félni a samuk sem tudnak könnyen beégni(gondolom) egy egész menü van a védelem hangolására.
    Ha valaki nem akar sokat költeni (max.260k/42col)és nem maximalista jó választás lehet egy samu(PS-42C91H,PS-42C96HD,PS-42Q92H!! vagy pana TH-42PV7P,TH-42PV70P!! vagy LG-is igaz rtl-nekem beéget rajta(LG) 2év alatt, de nem nagyon érdekel és nem is zavar nem nézem 1-2m-ről soha, messzebről meg nem látszik és az upc kábelen sem egetrengető a minőség. DVD-re is simán jó és sok +extra csatlakozó van rajta amit az alsókategoriás panákról persze lehagynak mert akkor túl könnyű volna választani én is ezért hagytam most ki a PV7-est pedig 2hétig szemeztem vele.
    Ha valaki ráérne írhatna egy Márka/méret/ajánlott vagy nem listát a kapható plazmákból.

Aktív témák