Hirdetés

Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz bnss #42415 üzenetére

    A mobilos vásárlások ellen védve van a számom - míg a Pannonnál volt az előfizetésem, automatikusan járt minden hónapban egy 10000Ft-os keret, amivel vehettél lottót, pályamatricát, kutyafülét - a T-mobilnál ez nincs, ha ilyesmire vetemednél, akkor előre fel kell töltened a kártyádat, mintha Dominós lennél ( emiatt morogtam már, amikor a tetves parkolóautomata nem akart együttműködni a Diósgyőri várnál - meg volt adva egy telefonszám, akartam jelezni, hogy parkolok ám, mire visszajött a rövid tömör, hogy márpedig nem fogsz, mer' ez a szolgáltaás nem támogatott a T részéről ).

    Szóval ez irányból védve vagyok, de az emelt díjas hívás és SMS más tészta...

    tildy: Nagyszerű magyar találmány a távvezetéken leledző világító gömb, ami tudatja az alacsonyan szárnyaló pilóta típusokkal, hogy hol lóg a vezeték - az is a szórt mágneses térből táplálkozik

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Aktív témák