Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belan

    addikt

    válasz #72042496 #19789 üzenetére

    Ez így van ,ha jobban bírná a c8 b8 most vennék egyet , b7 meg el adnám . Amúgy is gondolkodom le cserélném a b7 egy b8 vagy c8 ra és árban nem lenne húzós a csere , de kepminosegbe nem látok nagy különbséget a két tv között .

    [ Szerkesztve ]

    Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

  • MrBazsi

    senior tag

    válasz #72042496 #19789 üzenetére

    Hogy mi lessz másfél év múlva ha nem cserélik?
    Nos én jóideje követtem ezt a topicot is meg sok mást, olvastam teszteket, néztem rengeteg tesztvideót, és mielőtt rászántám volna magam hogy akkor OLEDre váltok, szépen megkerestem az Lg ügyfélszolgálatát emailben feltvéve a kérdéseimet.
    Másnap telefonon visszahívtak és minden kérdésemre szakértelemmel válaszoltak, amit nem minden gyártó ügyfélszolgálatáról tudok elmondani.
    Beégésre kiterjed e a gyári garancia ez volt az egyik főtémája beszélgetésemnek az úriemberrel aki felhívott.
    Elmondta h elismerik hogy előfordulhat és igéretet kaptam rá h szó nélkül cserélni fogják mert beletartozik(!!!) a garanciába a beégés is. Hisz igen elvégre egy tv elsősorban tv, nem minenki játszik rajta, egyszerűen csak szeretne szép képminőséget.
    Tényleg legalább 5ször elmondta az ügyintéző igéretet tett rá h ez beletartozik a garanciába, megnyugtatott, hogyha beég is akkor sem kell aggódnom.
    Mondom rendben maguk is rögzítik a hívást, én is, ha esetleg beégne és valami probléma merülne fel gariztatásnál, akkor erre a beszélgetésre hivatkozhatok.
    megerősítette h igen ez így van, sőt még akkor a beszélgetés után válaszol emailben is, hogy írásos nyoma is maradjon. Szerintem mondhatom erre az ügyintézőre h kifejezetten korrekt volt, sőt még ő javasolta h várjak egy kicsit a vásárlással, mert jön az 5 év gondoskodás és akkor még plussz biztosítást sem kell vásárolnom.
    Szóval én nyugodt vagyok, megveszem a tv-t mert nagyon régóta várok rá, és bízom benne h nem lesz vele gond, ha pedig mégis akkor szervizelik igéretük szerint , úgy mint itt ahogy pár embernek már ahogy láttam volt panelcsere.
    Ha pedig tegyük fel 3 év múlva tönkremegy és kekeckenek, akkor tudok hivatkozni arra h nekem mit igértek, és innentől kezdve nekik ezt vállalni kell.
    Reméljük a legjobbakat. én eléggé bizakodó vagyok, kicsit már én is túlhypolt dolognak tartom ezt beégés dolgot, de az talán természertes hogyha kiad az ember fél millát vagy akár 1et egy tv-ért akkor előtte körüljárja a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák