Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    Sziasztok!
    Nem találtam a kérdésemnek saját topikot, ezért itt tenném fel. Vettem egy Overmax Flow Control Smart Wifi típusú fogyasztásmérős d.aljzatot.
    Tegnap be is üzemeltem a hozzá való Overmax Control applikációval. Az eszköz és az applikáció párosításánál kérte, hogy mind a telo mind az eszköz legyen azonos wifi hálózaton, ez rendben is van. Meg is történt a párosítás, minden működik szépen.
    viszont most reggel a munkahelyemen, csak kíváncsiságból beléptem az applikációba, és mindent ugyanúgy látok, mintha otthon lennék. Természetesen teljesen más wifi hálózaton vagyok, de utána csekkoltam, és működik mobil neten is.
    Akkor ha jól értem, ez az eszköz folyamatosan lövi fel az adatokat valami felhő tárhelyre, ami az Overmax loginhoz létrejött? Különben honnan lenne elérhető távolról, vagy rosszul gondolom? Így interneten keresztül bárhonnan elérem, és akár vezérelni is tudom (ki/be kapcsolni)? Van valakinek tapasztalata erről? Előre is köszi! :U

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák