Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz ojb #31647 üzenetére

    Én előrelátó voltam és a nulla mellé a föld is be van kötve. Persze ahol csak világítás van és volt tervezve oda nem raktam, de nullát igen.

    Sajnos régi csillár a szobában egy kábé '80-as évekbeli kötés, így ott nincs nulla, de jó minőség réz vezeték van. Viszont a kötődobozt azt a festő anno eltüntette, így vagy ki kell kopogtatnom a helyét és pótolni a nullát vagy veszek egy SmartWise T4 EU-t, amihez nem kell a 0. Eredetileg egy Sonoff Mini R2 ment volna a kapcsoló mögé, de a nullázás hiánya miatt ment másik világításhoz a relé.

    Ezenkívül van egy 5 m-es RGB 5050-es 12V LED szalag, ami tegnap kapott a régi RF vezérlő helyett egy Sonoff vezérlőt (RF+WiFi). Vettem még két Sonoff Basic R3-ast, ami konnektor elé lesz bekötve. Mindent én szerelek itthon, nem kell szaki nekem. Régebben kész okos konnektorokat vettem (TP-Link Tapo és Kasa), de jobban szeretem ha egy alkalmazás alól lehet vezérelni mindent (eWeLink).

    Új kialakításnál arra is ügyelnlék, hogy legyen csavaros rögzítés a kötődoboznak.

Új hozzászólás Aktív témák