Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    Összefoglalónak azt lehetne akkor mondani, hogy mindegy melyik 1070/1080-at veszi meg az ember nagyjából mind jól tuningolható saccper azonos órajelre, hűtés, zaj is kb egy szinten jár mindegyiknél (2-3 dB eltérést láttam teszteknél, ami lehet valós is vagy akkor éppen az jött ki). Akkor marad az, hogy külsőre választ az ember melyik szimpatikusabb, meg ki milyen gyártót kedvel.

    MSI: Sokan dícsérik, mivel ebből van a legtöbb tulaj. (Amúgy én is MSI felé hajlok, kicsit normalizálódnak az árak és én is veszek egyet). Zajszint talán a legalacsonyabb bár mindre némát írt mindenki, persze ez profil függő, hogy pörögnek a ventik. Mondjuk arra kíváncsi lennék hány százalék fordulatnál kezd el durván hangosodni.

    Gainward/Palit: Elvileg jobbak az MSI-nél, de kevés tulaj van. Legjobban tuningolhatóak. Zajszint, mint MSI vagy még annál is halkabb, hőmérséklet kb MSI szint.

    EVGA: Kb. MSI szint, FTW-nek nincs értelme SC-t felhúz az ember odáig.

    Gigabyte G1: Talán ezt ajánlották a legkévésbé, lehet mivel későn jöttek. Melegebbnek és hangosabbnak is mondják a többinél.

    ASUS: nem igazán ajánlotta még senki. Gyanítom nem nagyon lehet/lehetett kapni vagy nem tér el semmiben más kártyáktól.

    Kihagytam valamit?

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák