Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz csongi #17452 üzenetére

    Passzolom én pl. tuti nem veszek X9-et: huszinak köszönöm a próbalehetőséget!
    Abszolút nem az én "méretem" a motor. A Madison is szűkös persze gyárilag, de
    a háttámla kidobásával nekem tökéletes. (Lassan újra kell bőröznöm az ülést, így
    megnézem, lehet-e rajta valamit faragni: néha azért kényelmetlenkedik, de sebaj.)

    MÁS: lecseréltem a hajtóműolajat, már nagyon ótvar kinézete volt.:B Tavaly április
    közepén cseréltem, mindössze 2500 km után, már nem tetszett a színe: vicces a
    dologban, hogy jobban is ment utána a motor. Most kb. 7200 km volt benne, hát a
    változás, ha lehet mondani még drámaibb. Tegnap 10 mp volt a 0-100, ma pedig...

    Azért tartok tőle, hogy ebben van egy kis mérési hiba is, mert ENNYIT csak nem
    számít. De azért fura, mert tegnap ugyanitt sokkal rosszabbul teljesített a gép.:B

    De ha csak 2 tizedet is téved, akkor is 1 mp... Az bőven több, mint mérési hiba...
    Tényleg érdemes gyakrabban cserélni (gyári előírás 6000 km, így túlhasználtam).
    Érdekesség, hogy 300 ccm maradt benne. Pedig úgy voltam vele, hogy ami nem
    kell neki, majd kinyomja a túlfolyón. A gyári előírás mindössze 130 ccm. Most is
    túltöltöttem (kb. 2 deci ment bele + van szintmérő pálca is hozzá, az is mutatja!),
    kérdés, hogy várjak-e, hogy kinyomja a felesleget, vagy nem fogja: baja nem lesz.

    MÁS2: a távirányítós ülésnyitóm überfasza lett! Egészen 1 napig működött is.:C
    Sajnos ideiglenes megoldással raktam össze, és mivel ma sokat köszöngettem a
    forgalomban az előreengedő autósok szívélyességét, és egy technikai malőr miatt
    ez folyton rányitott a csomagtartóra, de nem tudta megmozdítani, mert rajta ültem
    nos: elszakadt a kábelkötegelő. A jó hír, hogy kulccsal simán nyílt így is.:))

    Műszerfal kontakthibáját kell még rendbetennem: szétrázódott egy tápkábel, így a
    benzinszintmérő erősen diszkóüzemmódba kapcsolt, aztán egy darabig nyugi van.
    Szerk: akkor elkezdhetem az Arduino projektet az áramlásmérő linearizálására.:D

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák