Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz tresh #31590 üzenetére

    :D Jelenleg meg vagyok elgedve a teljesitmennyel, igy mar nem problemas annyira, sokat jelent az a +~15% teljesitmeny. Uj injektorral szepen megy. Lassan johet a vezcsere ;]

    SocketA: 370k volt, erre ment bo masfel ev alatt 450k korul, tehat most tartok bo 800-nal kb., ebbe termeszetesen nincs biztositas, ado, benzin. Tehat ha varok a vasarlassal, akkor most a sajat Focus-unkat vettem volna at, gondolom nem kell reszletezni, a ket auto nem egy kategoria, de hat nem vagyok jovobelato... Annyi jo volt a dologban, hogy abszolut nem ertettem hozza muszakilag, es ezen azert eleg sokat tanultam, alap szereleseket, olajcsere, ilyesmi mar meg tudok csinalni. Ha a Focus lenne az enyem, ezeket nem tanultam volna meg... :D Pont valamelyik nap beszeltem egy ismerosommel, hogy miota megvettem, folyamatosan a szereloket jarom, de annyira hozzaszoktam, hogy ez mar kell is nekem, a multkoraban par honapig nem voltam szereloknel, telen csak jartam vele, es komolyan hianyzott, hogy jarkaljak a szerelokhoz :D Igy legalabb nem unalmas, el sem tudnam magam kepzelni egy Toyota-ban, dog unalom, kivul-belul fortelem unalmas szinte mind... Itt meg azert csak van izgalom, itt egy ujabb zorges, ott egy kattogas, vajon beindul-e, vezerles mikor szakad, stb. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák