Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz prime_adam #77287 üzenetére

    Üdv!
    Nekem, egy jó éve van egy ilyen fejesem, amit egy TEAC UD-503-as DAC-al, és egy egyedi készítésű fejes kábellel használok. Viszont ez a szimfonikus metál totál kiesik az érdeklődési körömből, egész pontosan, a metál zenéket a hátam közepére kívánom :D , míg a szimfonikus zenék azok jöhetnek.
    Szóval, rákeresve erre a műfajra, megtaláltam ezt az oldalt, ami bemutat kilenc ilyesmi zenéket játszó együttest. [link]
    Becsülettel meghallgattam mindet, és szerintem amik egész jól szóltak az Éjszakai Bagollyal, azok a következők voltak: Epica, Therion, Disturbed, Nightwish, Within Temptation .
    Viszont ez a Fleshgod Apocalypse, na ez valami óborzalom volt ;] , de ebben inkább az én nulla affinitásom az ilyen zenékhez is közre játszhatott.
    Egy dolog viszont biztos, hogy az ilyen típusú zenéket, csak a gyári bőrpárnákkal érdemes hallgatni, a másik textil alapúak, nagyon nem passzolnak ide, ezekkel ugyanis kevesebbek lesznek a mélyek, ami az ilyen stílusnál hátrány.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák