Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz AkosAkos #391 üzenetére

    Mivel én már válaszoltam (de nem bízol a válaszomban amint látom), így tovább nem erőltetem a dolgot, de erre a két kérdésedre még válaszolok:

    1. Van értelme...egyrészt több hangot kihoz a fejhallgatóból...másrészt befektetésként is lehet rá tekinteni...egy későbbi (jobb) fejhallgatót vagy hangfalat is ki fog szolgálni a kártya...Xonar DG 5k használtan, ár/érték arányban bajnok, a driverekkel nincs gond!

    2. 5.1-es fejhallgatót nem vennék...nincs értelme, olcsónak meg főleg nincs, mert gagyi lenne...Speedlink Medusa 5.1 egy elég normális darab volt, de 13ezer Ft-ba kerül...A Creative Fatal1ty ugyan "csak" sztereó, DE(!) a hangkártyával rá tudsz tenni Dolby Headphone hangzást, és így hidd el többet ér a cucc, mintha lenne egy 5.1-es fejhallgatód...Dead Space játékot ajánlom majd kipróbálásra, ami hangnak felülről kell jönni az felülről fog (igen, felülről fogod hallani a fejed fölül(!) ami balról az balról ami jobbról az jobbról...áráért ettől jobb fejhallgatót JÁTÉKRA aligha fogsz találni. Használtan szintén kb. 5 ezer Ft-ból megúszod, így belefértél a 10 Ezer Ft-os keretbe, és van egy egész tuti cuccod kezdésnek...

    Ha nem bízol bennem akkor mást is megkérdezhetsz, lehet ők mást ajánlanak majd, én ezt merem, és ezt tudom ajánlani, mert ezt használom (csak nekem a hangkártyám Xonar D1)....ex kompetitív gamer vagyok, cod2-ben OBinet is volt sponzorunk (ha ez még valakinek mond valamit), szóval tudom mit beszélek...jelenleg BF3-azok hobby szinten, de átlag fölötti gamer vagyok (no ego) infantryban, és pontosan hallok mindent, ki honnan jön, stb.

    Nem mondom hogy nem lehetne jobb, mert egy Audio-Technica AD-700-zal lenne az igazi, csak az meg ott kezdődik újonnan hogy 44k...

    Szóval 100 szónak is 1 a vége, ekkora keretből ezt ÉRDEMES szerintem venni, aztán hogy mit veszel az már úgyis a te dolgod, de véleményem szerint érdemes a jó tanácsot megfogadni, amit itt a PH-n adnak...hallgasd meg a többiek tanácsát is (bár kétlem hogy innen akárki 5.1-es fülest ajánlana), plusz akik itt beszélgetnek inkább zenélésre, esetleg filmezésre használják a fejhallgatót.

    Az első oldalon (első komment!) található fejhallgatók szintén tuti jók, de neked arra kéne figyelned, hogy legyen tere a hangnak...erre főleg nyitott fejhallgatók a jók, de akkor kint is hallgatják amit éppen te hallgatsz a fejhallgatón...szóval olyan fejhallgató ami zárt és jó a tere is, na az ritka, de azért a fatal1ty ilyen, habár a mély rámászik eléggé a középre, de ennyi pénzért az ember többet ne is várjon! :)
    Játékra tökéletesen megfelelő, ha csak nem nevezel minden hétvégén a Quake Live-os Zotac Cupra, hogy nyerj egy-kétszáz eurot... :)

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák