Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golota

    aktív tag

    válasz anjani182 #38222 üzenetére

    Igen. Szerintem abszolút illik a műfajhoz, meglepően jó hangja van. Barátaim szerint is igen jól szól, pedig köztük van pár ínyenc. Kicsit más jellege van, mint az általam korábban megszokott nyitott fejeseknek, de ez -gondolom- a kialakítás miatt van. Valszeg erre mondják, hogy "kisebb tere" van a zenének.

    Milyen stílust hallgatsz egyébként?

    Még annyit, hogy mindenképpen érdemes kipróbálni. Ha jól tudom, itthon is van forgalmazója a Takstarnak. A zene nagyon személyes dolog. Pl nemrég vettem egy Sennhesiser px100II-t, amit elég sokan dícsérnek abban a kategóriában. Az egyik, hasonló zenei ízlésű barátomnak is nagyon tetszik. Számomra hallgathatatlan, annyira "dünnyög" a basszus, elnyomja a gitárokat, fátyolosan szólnak tőle. A lényeg, hogy szerintem elég jelentős különbségek vannak emberek között, hogy kinek mi tetszik és nincs "bölcsek köve". A takstar pro80 egy remek kidolgozású fejes, ez sztem objektív. Nekem (és itt sokan másoknak is) nagyon bejön a hangja, kiszolgálja azt a stílust, amit én szeretek. Hogy ez nálad is igaz-e, azt legjobb lenne egy teszt alapján megmondani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák