Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz #71562240 #19245 üzenetére

    Hehe, ő hangminőségen arra gondolt, hogy meghallja azt, ha leesik egy porszem a háta mögött 5 méterre a játékban. :)

    Amúgy én is óccsó Hama jack hosszabbítóval toldottam meg az XB-500-at, mert egyszerűen nem volt más. Kerestem a neten, de kb nulla amit találtam, pedig több ezret is kiadtam volna egy minőségi 6-8 méteres hosszabbítókábelért. 2 napja mikor megvettem szépen próbálgattam mit ad az új kábel a régihez képest. Oda-vissza huzigáltam a két kábelt a gyárit majd a toldót... Próbáltam különféle zenékben, filmekben... nulla különbséget vettem észre.
    Persze hozzá kell tenni, hogy mindez egy olcsónak számító XB-500 és egy Asus Xonar (fejhallgató erősítős) hangkártya kettősén tettem. Szerintem ezen a szinten még nem jön ki a kábelek közti minőségbeli különbség. Persze amúgysem hiszem hogy van... ha jól árnyékolt stb akkor a digit jelnek mindegy hány % arany vagy ezüst van a kábelben...
    De no, ha van is különbség az max a 100k fölötti láncokon jöhet elő szvsz. Én tuti hogy semmit nem hallottam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák