Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    Megjöttek a K550mk2-höz a párnák. Szerintem ugyanolyanok lehetek, mint a Dorien által linkelt. Gyárihoz nagyon hasonlít az anyaga, és a felépítése is. Ugyanúgy 2 komponensű a külső és belső részen lévő műbőr (hasonlít a Sony MDR-1am2 kialakításához, ott is ugyanígy két komponens van), annak hátrányával együtt, mert a bele fog hamarabb repedezni hál' Istennek majd. Hasonló merevítése is van a párnának, mint a gyárinak. Talán úgy nem lehet a szivacsot kibújtatni, mint a gyáriból, de nem is erőltettem, mert egyből raktam fel a fejesre.

    Gyári párnája egyébként 2 napot bírt, az enyhén világosból a Sokol rádió szintjéig "málott szét a hangjával együtt", majd a Superlux HD681EVO műbőr párnájával használtam. Fejpántot egyelőre nem cserélek, a sokásos kopasztós-kiöblítéses technikával megoldottam elég igényesen, illetve cipzáras fejpántot raktam még rá, hogy kényelmesebb legyen. Majd még írok így pár sort a fejesről, egyelőre a párnák:

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák