Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz asvald #60488 üzenetére

    Igen, ezt nem szabad az elején. :DD
    Az SV-nél ilyen nem merül fel, azt ha megcsavarod, kis fordulaton is kiugrik alólad. ;]
    Egyszer felbosszantott egy autós, hogy kb. le akart tolni az útról (borzalmas minőségű feltúrt rész, kb. 20 másodpercig feltartottam, hogy 30km/h helyett 20-al volt kénytelen mögöttem döcögni), mikor kiértünk az aszfaltra, mérgemben lenyeleztem egyesben, és 20-tól kb. 70-ig pörgött a hátsó kerék, mire fogást talált a poros aszfalton. :C Ott azért megfogadttam, hogy ilyet legközelebb idegből se csinálok. :B
    Mondjuk a drága autóst se láttam sokáig a tükörben. ;]

    Hogy a témához is szóljak... Öcsémnek volt egy 30 lovas 125ccm-es kétütemű sportgépe, mikor robogóztam. Azzal azért mentem egy nagyobb kört (elkértem egy délutánra egy Dobogókő +kis városi túrára) a váltás előtt, mikor már volt nagymotoros jogsim, és bár nagyon jó volt vele menni, egyből éreztem, hogy nekem ez nagyon kevés lenne váltásnak. Pedig a 130KG-hoz nem kevés az a teljesítmény, és mégis, nem éreztem azt az erőt a robogó után, amit szerettem volna. Lehet azért is, mert előtte a jogsit 50 lovas gépeken tettem le.
    Bezzeg az SV-n, ott volt erő... Nem mondom, hogy szerelem volt első látásra, mert az első ~20km egy rémálomnak is beillett volna mikor megvettem és hazajönni próbáltam volna vele, de azt leszámítva maximálisan hozta, amit vártam tőle. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák