Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Steven #24995 üzenetére

    Ha neked bejön, akkor egészségedre, motorozz hidegben, fagyban. De ettől mér' lesz más papírkutya? Nekem 0 élvezetet okoz városban motorozgatni, ezért ha tehetem (és nincs olyan dolgom, amihez gyorsan át kell verekednem magam a városon), akkor nem motorozok büdipesten még nyáron sem. Sajnos most nem mondhatom, hogy helyette bringázom, mert ugye azt ellopták nemrég, de amíg megvolt, addig inkább tekertem, mint füstöltem.
    Egyébként meg a téli felöltözés tényleg macera, kedvem sincs hozzá, plusz kell egy váltás ruha oda, ahova megyek (ezeket összepakolni, felöltözni stb már félúton vagyok a melóhely felé BKV-val - kvázi felesleges szarakodás). Mondom ezt úgy, hogy tavaly novemberben voltam gurulni, és nem volt rossz, de az sem városi ingázás volt, hanem elmentem egy túrára.
    De ha attól papírkutya vagyok, hogy télen jobban szeretem a kényelmes fűtött autót, akkor az vagyok. Kb. sz.rok más véleményére :DDD (és nem, nem sértődtem meg, ha az jönne le az írásomból).

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák