Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FaJani

    csendes tag

    Üdv!

    Van egy FM tápegységem, egészen pontosan egy Thermaltake GF1. [link] Elérkezettnek látom az időt, hogy az üvegablakos házban rendbetegyem a dolgokat esztétikailag és a táp gyári kábeleit lecseréljem valami tetszetősebbekre. Nem, nem slave kábelekre gondoltam, hanem olyanokra, amiket direktbe kötök a PSU és az eszközök között. El is kezdtem keresgélni a CableMod termékei között, de a terméknevek mellett kiemelt, kompatibilitásra utaló (?) szériaelnevezések elbizonytalanítottak, mit is válasszak. Például B-Series (be quiet!®), C-Series (Corsair®), stb., de Thermaltake-hez kimondottan nincs T-Series :U. Lehetnek, vannak eltérések a különböző gyártók tápegységein a csatlakozótűsor kialakításában, s ha igen, melyik széria lesz az, amivel nem nyúlhatok mellé? Vagy nyugodjak le a pics@ba, mert ez szabvány? Én ez utóbbira gondolok, de lehet van más oka is annak, hogy külön szériák készülnek. És esetleg ha tudtok még olyan gyártót, oldalt ajánlani, ahol beszerezhetők ilyen kábelek, megköszönném, ha megosztanátok.

    Az ÜRES a TELI ellentettje

Új hozzászólás Aktív témák