Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Motoros dzseki, textil, Sperpentize S-Air nyári
    Tavaly július végén rendeltem, Karácsony előtti napokban vettem át, most próbáltam ki, 2×10 km, jó.
    Bár nyári, a bélésével együtt egy szál pólóra vettem fel és nem fáztam. A nyaka rövid fazon, patenttel összefogható a cipzár felett. Csősállal nem volt gond. 19 után és reggel 7-8 körül mentem, 7°C körül lehetett, városi tempó.
    Azért is kellett többet várnom, mert méretre igazítva rendeltem. (Pocakban kellett bővíteni és a derekát 4 centivel hosszabbra kértem.)
    Idő közben a mellkasprotektorból is elérhető lett a level 2, ahogyan a többiből már korábban is létezett.
    Rövid kesztyűnél sem vágja a hideg a csiklómat.
    Derékrészen két oldalt tépőzárral szűkíthető.
    Az ujjmandzsetta patenttel szűkíthető, az alkaron cipzárral bővíthető.
    A derékrészen van belül egy kb 25 centis cipzár, ahol a nadrággal lehet összegyógyítani.
    A két külső zseb kesztyűnek kicsi, a nyílás is szűk, ökölbe szorított kéz nem megy be rajta, a cipzár a hajtás alatt mélyen ül. A bélés belső zsebét nem értem: jobb oldalt van a telefontartó (strapatokba Xiaomi Mi Note 9 Pro kényelmesen bellesik), mellbimbő alatt és hónaljhoz közelebb, mint kényelmes lenne. A telefontartó zsebre felülről egy tépőzáras fül hajlik, innen nem esik ki a telefon. Bal oldalt egy szélesebb zseb van, a teljes szélesség negyedén van csak tépőzár középen, ráhajtás nélkül.
    Váll, könyök, gerinc, mellkas protektornak is van helye.
    A bélés stílusa a honvédségi kabát bélésére hajaz, gallérnál, mandzsettánál gombok tartják, körben pedig cipzár.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák