Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jFox

    őstag

    válasz Den #55580 üzenetére

    Én is agyaltam már azon, hogy a hatóság mikor jön rá, hogy ezek az elektromos és kis teljesítményű benzinmotorral megtámogatott eszközök tulajdonképpen segédmotoros kerékpárok és jogsi, meg bukó kellene rá. Gondoltam várnak amíg elég sok hülye dobja ki ezekre a pénzét és majd után a megszívatják őket jó magyar szokás szerint. Mint tették annó a mopedautókkal.
    De akkor van erre is szabályozás, hogy ha 300w-nál nem erősebb a támogatás akkor lehet. :F

    Mondjuk az tényleg fura, hogy bringával lehet személyt szállítani amire max barkácsolni lehet valami pót ülést, a sok robogó, ami meg direkt úgy van kialakítva, hogy két ülés ott meg nem. Bár most,hogy csinálom a B125 jogsit, és olvasgattam a témában, olvastam én is egy érdekest egy kiadványban amit az NKH honlajáról töltöttem le.
    Neveztesen az "Így szerzek jogsit - Moitorozni tanulok" címűben.

    "Van-e valamilyen korlátozás motoros vezetői engedélyeknél?
    .
    .
    . Kezdő vezetői engedélyel az AM, az A továbbá az A1 és A2 alkategóriában utas nem szállítható."
    A megszerzéstől 2 évig számít kezdő jogsinak a jogsi. Utána lehet személyt szállítani AM kategóriával is? Mert a szövegből ez jön le nekem. :F

    [ Szerkesztve ]

    --==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Új hozzászólás Aktív témák