Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Saccco #10691 üzenetére

    Ennyi! Semmi nem volt benne...

    (#10693) janek69: Így van! Ami egyébként szintén mehetne a HA-ra, hiszen van "Keres" opció a "Kínál" mellett, mégsem szokott senkit sem zavarni (engem sem, sehol)...

    Általánosságban véve engem még az sem zavar, ha valaki annyit beír (hiszen az adott topik lakóinak 100% releváns infó), hogy "hahó, lenne egy eladó XY cuccom, ha érdekel valakit keresse meg a HA-n, vagy írjon privátot" stb... Tudom, hogy benne van a szabályzatban, hogy nem lehet, de én például már nem egyszer azért nem maradtam le egy termékről, mert valaki bedobta a közösbe, nekem meg pont kellett (de úgy általánosságban nem is volt a fejemben) és ezért meg tudtam venni gyorsan HA-n. :K

    MÁS: jövő héten belefogok az A6 újjáépítésébe, ha minden jól megy persze. Van egy csomó elfekvőben lévő rajzos profilom (jó régiek, de amennyire meg tudtam nézni egyenesek, nem deformáltak, szép állapotúak) a többit pedig alapvetően ki tudom nyomtatni. Hosszú idő lesz, mert általában jó ha pár órám van összesen egy héten ilyen dolgokkal foglalkozni, de szerintem jó projekt lesz. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák