Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz tibaimp #69513 üzenetére

    Löktem egy másolási tesztet. Mivel épp nem volt olyan dolog amit másolgatni kellett volna így gondoltam, ha már a NAS-on van jó néhány film ami több GB-os mérettel van, így mondom arról áthúzok egy filmet egy az egyben mappástól a laptopra kötött és említett HDD-re. A laptop és a NAS között CAT5e kábel van és így az 1 gigabit is. Annyi hogy másolás közben egy időben a laptopon keresztül, de szintén a NAS-ról ment MPC HC-vel egy sorozat lejátszása. Így a 21 GB-os mappát stabilan 72-84 MB/s-el lazán végigvitte, így tuti nem SMR, hanem CMR-es az 1TB-os példányom. [link]
    Viszont azt hogy sok kis fájl másolása nagy testvéreket is lassítja, de ez igaz még az SSD-kre is. Legalábbis én meglepődtem mikor a 120GB-os Samsung 840EVO SSD-ről több száz képet húztam át az új Samsung 970EVO Plus 500GB-osra, aminek ugye pikk-pakk át kellett volna mennie, de azt láttam 40MB/s-el is másolni.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák