Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Sziasztok!

    Úgy alakult, hogy "meg kell bolygatni" a rendszerem "tárhely-rendszerért" (milyen szép megfogalmazások).
    A jelen felállás 128GB SDD (Adata SX900 - system) + 1TB HDD (WDC WD10JPVX-80JC3T0 - datastore). Ebből utóbbit ki kell vonni a képletből. Valamint van még egy "ősi", de HDS szerint 100%-os 500GB-os HDD-m (WDC WD5000AAKS-00A7B2) a tarsolyban, amit esetleg vissza lehetne rakni az egyenletbe.

    A kérdésem az lenne, hogy milyen scenario-t javasoltok a fentiek tekintetében a jövőre nézve? Továbbra is nagyjából ekkora tárhelyre lenne szükségem.
    1. Maradjon az Adata system drive-nak és vegyek egy új, "modern" valamilyen háttértárat az adatoknak és játékoknak.
    2. Vegyek egy valamilyen új, "modern" ssd-t (m.2 megéri? Sata3-mal szenben), fogjam be system-nek, az Adata-t használjam játékokhoz és rakjam be az 500as HDD-t újra a gépbe adatokat tárolni.
    3. netán teljesen más?
    4. Netán SSHD?

    Szerintem az említett 500as WD nem egy rakéta manapság (talán régen se volt az), így lehet nem is érdemes vele számolni újra?
    Persze értem, hogy nem árban lényegesen eltér a 2 felvázolt eset. Meg, hogy 2-es esetben nem maradna meg az 1 terra körüli kapacitás.

    Köszi előre is a javaslatokat! :R

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák