Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    Hali

    Max. 70k-ig szeretnék szerezni vga-t az új gépembe ,végigrágva 4gb-os RX470/480 lenne a legértelmesebb vagy használtan szintén 4gb -os GTX 970 szóba jöhet.
    Viszont ,szeretném ha a gépembe kinézetre is passzolna ,hardverek terén meg amúgy is eléggé válogatós vagyok.
    Rá vetemednék ez ügyben egy olyan megoldásra ,hogy a jelenlegi MSI lapomba (Mortar B150) és a hófehér Zalman Neo 9-be belerakjam a 3GB-os MSI GTX 1060 Amor kártyát kereken 70k-ért.
    Kinézetre,márkában 100%-osan passzolna a gépbe ,a 3GB vram-ot meg én bevállalom legalább egy évre ,tudom milyen játékokkal játszom ,FHD felbontásban elég magas beállítások mellett javarészt még mindig elég számomra 3gb. Egy év múlva meg ha lecserélem ,mert eléggé nagy szokásom a kártyákat cserélni ,sőt őket cserélem a leggyakrabban eltudom majd adni 50/55k körül még sok garival ,így 15k-t buknék rajta majd ha beválik a kicsike huzamosabb ideig.
    Alapjába véve teszteket böngészve RX480-tól is erősebb és pörgősebb ,javítsatok ki ha tévedek. :R

    Szerintetek? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák