Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Geresics #66717 üzenetére

    Nem hiszem, hogy a középkategóriában (gtx960-280X) földcsuszamlásszerű árváltozások lennének az R9-390-380 széria megjelenésével. A fiji meg a R9- 390/390X a felsőkategóriába jön, a középkategóriában meg semmit nem fognak még egy darabig csatába állítani, amit olyan gazdaságosan (olcsón) lehetne gyártani mint a gtx960-at, ergó a középkategóriában az AMD semmi esetre nem fog egy komolyabb árversenybe belemenni. Kevés hozzá a pénze és a magasabb gyártási költség miatt alkalmatlan erre a jelenlegi és a közeljövő közép-kat termékpalettája. Felső katban már (szerinten) lehetnek komolyabb változások, de úgy gondolom itt sem az AMD lesz az aki nagyon eröltetni fog egy árversenyt, nekik most pénzt kell csinálni, nem hosszú vásárlókat venni maguknak.

    Szerintem:
    Egy használt-jóárasított 3rd party hűtéses 290/290X-el szvsz alig lehet bukni az új széria megjelenésével eggyütt is (lemegy mondjuk 10K-t a használt ára) illetve szvsz a 970 ára is csak egy kicsit fog mérséklődni. (használtan nem 90 lesz hanem mondjuk 70). Én ezt vízionálom... /ezek persze nem középkategóriások, de én eleve nem látom, hogy mi értelme lenne 20-30K-t ráfordítani, hogy ne 7870-ed hanem 7970-ed legyen aztán meg utánna megint hamar cserélni kelljen/

    Azt kell itt eldönteni, hogy most akarsz játszani, vagy holnapután (kiskedden)...

    Ha most akkor meg azt kell eldönteni, hogy kihúzod a 7870-el, vagy beújítasz valamit...

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák