Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    Még egy pár gondolat és barom hasonlat tőlem, amivel fárasztalak titeket még ebben az "fps" témában: :DDD

    "látod-e", "kell-e", "minek több"....stb stb.....

    Például aki nem competitive vagy versenyszerű játékos annak nem hiszitek hogy kellhet vagy szüksége lehet magasabb fps-re... --> erre azt mondom aki nem testépítő az ne egyen sok fehérjét és csirkét meg halat, az úgysem szimpadra épít formát, hanem átlagember csak, neki legyen elég a vajas / zsíros kenyér pl vasárnapi ebédre. :o ;] :DDD ugye hogy sántít ?

    De sportkocsit se vegyen az aki nem akar száguldozni vagy pályanapra kivinni meglőni üveghangon a gépet.......de ha neki azt tetszik, akkor Lidl-be járósnak megvesz egy Nissan GTR R35-öt....
    (bár anyám kandallóját én betettem 1 hete a II-es Octavia kufferba, de a Nissannal gondban lettem volna...de ez más téma...)

    Kb érezni mire célzok....és tisztelem azokat akiknek más a véleményük...de találkoztam olyan játékosokkal multiplayer fps-játékokban, hogy neki a videokártyája drágább volt mint nekem az egész konfigom monitorral meg mindennel együtt....
    csuma max grafikán játszott lockolt 90 fps-sel.......
    én butított grafikán lockolt 240 fps-sel......
    az más kérdés hogy 60 fps-sel is vertem volna, de így hullagyalázás volt :D
    Ő állította, NEM competitive eredmény volt a cél, hanem a játék.....oké...de ha ez így volt akkor miért mérgelődött...meg ment a susmus hogy persze mert én full low grafon toltam meg több fps-sel....stb...egy multiplayer játéknál ami nem cheat, hanem testreszabás és grafika butitás, és több fps, az lehetőség bárkinek..... :R de aki ezt nem érti, az dacból és büszkén indul saját elhatározásból hátrányból ! :B :U

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák